Automobilis dalys BMW – naujos ir naudotos

Ar teisingai įrašėte paieškos raktažodį ? Neįtikėtina, bet panašu kad Jums nepavyko rasti reikiamos dalies. Galbūt neteisingai įvedėte jos pavadinimą ? Jeigu nepavyksta rasti dalies, parašykite mums ir mes Jums padėsime.
Atsiliepimai apie Xdalys
5.0
Ne kartą užsisakinėjau naudotas dalis ir esu patenkintas aptarnavimu! Prekės pasiekė greitai! Vienintelis pastebėjimas - norėčiau pamatyti daugiau informacijos apie parduodamas dalis.
Andres S
5.0
Beprotiškas dalių kiekis. Gavau naudotą detalę kaip naują, už pusę kainos. Siuntimas buvo šiek tiek brangus, tačiau dalis buvo labai saugiai ir gerai supakuota!
Evert Lund
5.0
Pigios ir geros dalys. Siuntimo išlaidos yra didokos, bet tai suprantama.
Toni Siik
5.0
Dalis atkeliavo kaip aprašyta, reikėjo palaukti šiek tiek pristatymo, bendravimas buvo geras.
Gintas Krakas
5.0
Du kartus pirkau naudotas atsargines dalis Xdalys per paskutinius du metus. Abu kartus dalys atkeliavo taip, kaip aprašyta ir išsprendė mano problemą, išgelbėjo mane. Siuntimas į Italiją užtruko porą savaičių. Mandagus klientų aptarnavimas ir greiti atsakymai el. paštu arba WhatsApp (anglų kalba).
Stefano d'annunzio

Užsisakykite atsargines dalis miestuose

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Jonava, Utena, Kėdainiai, Telšiai, Ukmergė, Tauragė, Visaginas, Plungė, Kretinga, Palanga, Šilutė, Radviliškis

Dažnai užduodami klausimai

Kaip užsisakyti atsargines dalis BMW?
Kaip atlikti užsakymą XDALYS.LT svetainėje?
  • Suraskite norimą detalę ir spustelėkite mygtuką “Pirkti” ir supildykite visą reikalingą informaciją užsakymo realizavimui;
  • Parašykite mums Viber/WhatsApp telefonu +37060446022 arba el. paštu: auto@xdalys.lt;
  • Skambinkite nurodytais telefono numeriais.
Kokios yra mokėjimo ir pristatymo sąlygos?
Išsirinkę reikalingą prekę, galite ją įsigyti tiesiogiai mūsų el. parduotuvėje ir sumokėti už ją Jums patogiausiu būdu. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas į mūsų sandėlį Vilniuje arba Jūsų nurodytu adresu (visame pasaulyje).

Pilna komplektacija BMW

gran Tourer, Gt Sport, X Drive, Gt X Drive, Gt Full, Gt Grand Turismo, Gt Luxury, Gt X Drive Modern, Sport, Compact, Modern, Komfort, Exclusive, Sportline, Luxury Line, Luxury X Drive, Luxury, Sport Line, Performance, Xdrive, Coupe Xdrive, Gran Coupe, Gran Coupe Xdrive