Apie

Xdalys.lt siūlo naudotas dalis automobiliams, motociklams, žemės ūkio technikai, vilkikams ir daugeliui kitų transporto priemonių iš visos Europos. Mūsų dalių skelbimai yra surenkami iš užsienio šalių aukcionų, skelbimų puslapių, privačių bei juridinių pardavėjų ir talpinami svetainėje. Keliais mygtukų paspaudimais Jus galite palyginti ir pasirinkti iš daugiau negu 30 milijonų atsarginių dalių. Išsirinkus patinkančią/reikalingą prekę, galite ją tiesiogiai įsigyti mūsų tinklalapyje ir apmokėti Jums patogiausiu būdu. Prekės pristatomos 3-7 darbo dienų bėgyje į mūsų Vilniaus sandėlį arba į bet kurį Jūsų nurodytą adresą (visame pasaulyje).

Visada saugus apsipirkimas
Greitas pristatymas
Pristatymas iki durų
Pagalba
Klientų pasitikėjimas

Kaip tai veikia ?

Prekių kiekis 30 000 000+
Tiekėjų kiekis 500 000+
Šalys iš kurių vežamos dalys 6
Surask ir užsisakyk reikalingą prekę greitai ir patogiai 6
Atsiliepimai apie Xdalys
5.0
Ne kartą užsisakinėjau naudotas dalis ir esu patenkintas aptarnavimu! Prekės pasiekė greitai! Vienintelis pastebėjimas - norėčiau pamatyti daugiau informacijos apie parduodamas dalis.
Andres S
5.0
Beprotiškas dalių kiekis. Gavau naudotą detalę kaip naują, už pusę kainos. Siuntimas buvo šiek tiek brangus, tačiau dalis buvo labai saugiai ir gerai supakuota!
Evert Lund
5.0
Pigios ir geros dalys. Siuntimo išlaidos yra didokos, bet tai suprantama.
Toni Siik
5.0
Dalis atkeliavo kaip aprašyta, reikėjo palaukti šiek tiek pristatymo, bendravimas buvo geras.
Gintas Krakas
5.0
Du kartus pirkau naudotas atsargines dalis Xdalys per paskutinius du metus. Abu kartus dalys atkeliavo taip, kaip aprašyta ir išsprendė mano problemą, išgelbėjo mane. Siuntimas į Italiją užtruko porą savaičių. Mandagus klientų aptarnavimas ir greiti atsakymai el. paštu arba WhatsApp (anglų kalba).
Stefano d'annunzio