Telefono nr.
Lietuva:
Pir. - Ketv. 9:00 - 17:00
Penkt. 9:00 - 16:30
Estija:
Pir. - Ketv. 9:00 - 18:00
Penkt. 9:00 - 17:00
Kalba: LT

Kaip rasti dalių internetinėje parduotuvėje XDALYS?

Xdalys turi platų atsarginių dalių asortimentą įvairių markių ir modelių transporto priemonėms. Norint rasti tinkamiausią atsarginę dalį tarp daugybės asortimento, rekomenduojame naudoti vieną iš toliau aprašytų būdų.

Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip rasti tinkamą atsarginę dalį konkrečiam automobiliui ir nesuklysti renkantis. Juk kartais net iš pirmo žvilgsnio tie patys automobiliai turi skirtingą įrangą.

Atsarginių dalių pasirinkimas mūsų svetainėje galimas keliais būdais:

1. Naudokite originalų numerį (OEM numerį) arba dalies pavadinimą

Gamybos metu detalei priskiriamas originalus numeris. Jį rasite ant atsarginės dalies korpuso, pakuotės ir jos dokumentacijos, gamintojo kataloge. Jame gali būti lotyniškų raidžių, skaičių ir «-» ženklo arba tarpo. Atsarginės dalies katalogo numerį galite sužinoti ir pagal VIN kodą. Norėdami tai padaryti, turite naudoti specialų internetinį atsarginių dalių katalogą.

Norėdami ieškoti dalių naudodami pradinį numerį, naudokite svetainės viršuje esančią greitosios paieškos juostą. Tiesiog įveskite originalų numerį ir paspauskite mygtuką «Paieška». Jūs gausite visų susijusių produktų sąrašą. Norėdami pasirinkti geriausią variantą, peržiūrėkite gaminio nuotraukas, aprašymus ir technines specifikacijas. Taip pat galite susipažinti su prieinamumu sandėlyje, apmokėjimo ir pristatymo sąlygomis.

2. Atsarginių dalių parinkimas pagal VIN kodą

VIN yra unikalus transporto priemonės identifikatorius. Jame pateikiama informacija apie automobilio markę ir modelį, išleidimo datą ir vietą, konfigūraciją, technines specifikacijas ir kt. Susideda iš 17 skaičių ir raidžių. Jis gali būti ant skirtingų kėbulo dalių: po priekiniu stiklu, gaubtu, ant vairuotojo durelių statramsčio, po apdaila prie vairuotojo sėdynės.

Norėdami pasirinkti detalę pagal VIN kodą, naudokite paieškos juostą «Ieškoti dalių pagal VIN kodą» ir jums bus pateiktas visų susijusių dalių sąrašas. Šį kodą galite nurodyti ir mūsų vadybininkui, jis padės išsirinkti tinkamas atsargines dalis. Tai garantuotas būdas kokybiškai aptarnauti Jūsų automobilį, jo patikimumą ir saugumą.

3. Su filtravimo produktais

Jei nežinote nei savo automobilio dalies numerio, nei VIN kodo, naudokite prekės filtrą. Norėdami tai padaryti, pasirinkite: markę/modelį/automobilio modifikaciją, grupę/kategoriją/atsarginių dalių subkategoriją. Taip pateksite į atitinkamą išsamios informacijos skyrių. Perskaitykite jų aprašymus, charakteristikas ir išsirinkite tinkamiausią.

Jei nerandate tinkamų atsarginių dalių arba turite klausimų, susisiekite su mūsų vadybininkais, jie padės teisingai pasirinkti.